kursy samoobrony, znacie ?

kursy samoobrony, znacie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak to wszystko może wygląda?

Nagórę44

Posty: 2

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się dużo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bowiem wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

namok

Posty: 5

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niesłychanie zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, iż jest super. Polecam.

zoferek

Posty: 8

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy rzeczywiście sporo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

iDoRy

Posty: 2

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

bartek33

Posty: 19

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

labuh

Posty: 5

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Nikuś23

Posty: 2

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się mnóstwo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, natomiast szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niesłychanie duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

andrzej99

Posty: 19

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

Wygodniś22

Posty: 14

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, niemniej jednak stosownie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

namok

Posty: 4