anonse towarzyskie ??

anonse towarzyskie ??

Poszukuję ogłoszeń towarzyskich, jakie będą zweryfikowane. Chce mieć realne osoby, a niegenerowane przez roboty.

jarossse

Posty: 1

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Black_Riot

Posty: 19

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym wypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest wiele, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i w wielu przypadkach na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest sporo i super.

Klara323

Posty: 3

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, dlatego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, że spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Fanatyk

Posty: 4

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Znajdziecie tutaj mnóstwo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z którą będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem naprawdę zadowolony.

szymon2626

Posty: 19

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to zrobić tak bardzo łatwego.

bruklin187

Posty: 9