Proszę o pomoc odnośnie rejestratora czasu pracy ?

Proszę o pomoc odnośnie rejestratora czasu pracy ?

Hejka. Jakie korzyści może dać przedsiębiorcy ewidencja czasu pracy? Prosiłbym o wypowiedzi poparte najlepiej konkretnymi argumentami i danymi. Pozdrawiam.

ignacyy

Posty: 12

 
Nawet kilka tysięcy złotych potrafi kosztować wysokiej jakości system rcp, co nie powinno dziwić absolutnie żadnego przedsiębiorcy. Wystarczy sprawdzić oferty firm w Internecie.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Wyzwaniem w mojej firmie była do tej pory ewidencja czasu pracy. Przestała być wyzwaniem, gdy zastosowałem stosowny elektroniczny system rejestracji czasu pracy. Jeszcze do niedawna nie wiedziałem o jego istnieniu.

codePerformance

Posty: 11

 
Niemało zapłaciłem za rejestrator czasu pracy w moim przedsiębiorstwie. Z perspektywy czasu bardzo weselę się, że zrealizowałem taki nabycie, albowiem był on po prostu koniecznym krokiem w stronę rozwoju.

ZjadaczGłów

Posty: 31

 
Sporo czytałem o tym, co powinien mi gwarantować system rcp, aczkolwiek będę potrzebował jeszcze fachowego doradztwa w tym zakresie. Niekoniecznie ze strony firmy, jaka będzie proponować mi poszczególne rozwiązania, albowiem wiadomo, iż będą „naciągać” na swoją korzyść.

Fajae

Posty: 12

 
Jestem przekonany o tym, że rejestrator czasu pracy zda egzamin w dużych przedsiębiorstwach. To zdecydowanie ułatwia dużo kwestii, a jednocześnie pozwala ograniczyć zatrudnienie. Na co dzień ktoś musi przecież liczyć to, ile godzin przepracowali poszczególni pracownicy. To wielkie ułatwienie.

MBsmoke

Posty: 25

 
Jestem święcie przekonany, że rejestrator czasu pracy, który Wam zarekomenduję będzie w stanie sprostać także Waszym oczekiwaniom. Wystarczy, że sprawdzicie produkt dostępny w tej ofercie: http://www.bluetek.pl/index.php/systemy-rcp/rejestratory-czasu-pracy/a-c091.html. W razie wątpliwości służę pomocą! :)

Black_Riot

Posty: 11

 
Do niedawna nawet nie wiedziałem do czego służy system RCP. Uświadomił mnie znajomy przedsiębiorca, który był bardzo zdziwiony, że przy wielkości mojej firmy nie korzystam z takiego rozwiązania. Teraz poważnie przymierzam się do jego wdrożenia.

syrena88

Posty: 10