dobre buro księgowe w Gdańsku

dobre buro księgowe w Gdańsku

Jestem na księgowości online, ale przestaję sobie radzić i wolałbym się bardziej skoncentrować na dobrym biurze księgowym, koniecznie w Gdańsku. Może mi coś ciekawego podpowiecie, bo w tych warunkach funkcjonowania prawa to bez dobrej księgowej nie ma sensu praktycznie nic robić.

Lux-Mark24

Posty: 1

 
Doradztwo podatkowe połączone z usługami księgowymi i kadrowymi to jedyna droga do sukcesu teraz, bo nigdy nie wiesz, kiedy przekształcisz działalność. Teraz ciężko już cokolwiek optymalizować, może na dywidendę w spółce, ale też szukanie wspólników wymaga czasu, przemyśleń.

Bryzyt1

Posty: 4

 
Najlepiej właśnie połączyć kadrowe sprawy z księgowymi, bo to się przydaje. Czysty outsourcing. Online tylko to nie wiem, raczej dla mocno doświadczonych. Jednak kontakt z księgową to większy spokój.

namok

Posty: 2

 
Cennik usług księgowych z reguły się uzależnia od skali wystawianych dokumentów księgowych, więc przyda się ocena, ilu klientów będziesz miał na początku. Zrób lekkie rozeznanie.

Oliner5

Posty: 2

 
Pani Beata dobrze ogarnia i to głównie dla małych, wchodzących na rynek firm. Masz też wszystkie usługi kadrowe, w tym wystawianie umów i inne kwestie. Przydatna sprawa, jak teraz się działa wręcz na granicy. Nie wiem tylko, czy przypadkiem niedługo nie wejdzie jakiś jednolity kontrakt.

roudee

Posty: 3

 
Jestem niezależnym ekspertem. Świadczę usługi ludziom pragnącym kupić nieruchomość, a księgowość posiadam w https://biurorachunkowe.org.pl/ i to najlepsze w Gdańsku rozwiązanie moim zdaniem dla niezależnych specjalistów, wszystkich wolnych zawodów. Reprezentacja przed urzędami podatkowymi już 2 razy mi się przydała, bo miałem jakieś dysproporcje we wcześniejszych rozliczeniach, jeszcze zanim do nich dołączyłem. Udało się rozwiązać bez żadnych kar.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Sama się boję Nowego Ładu, liniowy podatek kiepsko wygląda, trzeba będzie chyba na ogólną skalę podatkową przechodzić. Parodia, że klasa średnia rozpoczyna się od 4000 złotych brutto. Nie wiem, co bym zrobiła bez księgowej. W tych przepisach się połapać teraz nierealne.

derbuś45

Posty: 8

 
Mały ZUS teraz, ulga na start i można nieźle zarobić, jak się gospodarka nieco odbije. Pytanie tylko, kiedy otworzą całą gospodarkę. Bez księgowej to się z niczym nie ruszam tak naprawdę od roku. Też przeskoczyłem z księgowości online.

brzoza78

Posty: 12