jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

Znacie kogoś kto się zajmuje wrastającymi paznokciami w okolicach Ostrowca? Mam już dość, bo paznokcie w duże paluchy u stóp mi tak rosną, że mam ciągle problem z zaczerwienieniem, obrzękiem i wiadomo, że pojawia się ból. Potrzebuje kogoś kto będzie w stanie to ogarnąć, wyciąć jakoś odpowiednio, tak żeby ten stan zapalny zniknął a paznokieć zaczął normalnie rosnąc.

Grudziii2

Posty: 1

 
Mnie też koniecznie potrzebny jest prywatny chirurg naczyniowy z Ostrowca Świętokrzyskiego . Nie wierzę już tym lekarzom, którzy leczą mnie w przychodni. Właściwie oni mnie nie leczą, tylko zapisują leki, z których mają korzyść. Mam dość :(

labuh

Posty: 7

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Ostrowcu. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na swojej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bo alternatywa przychodni jest konieczna.

labuh

Posty: 8

 
Ogólnie jeśli chodzi o sprawy naczyniowej chirurgii to możesz się skontaktować z doktorem Arturem Kućmą, który prowadzi swoją klinikę w Ostrowcu przy Targowej i właśnie się takimi sprawami zajmuje. Ma tam sporo sprzętu diagnostycznego więc myślę, że na spokojnie coś dopasuje też dla Ciebie jeśli chodzi o leczenie.

czertwin

Posty: 3

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

Grabow12

Posty: 2

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Kielcach w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Szukałem prywatnych placówek. Jest sporo i powiem szczerze, że nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

090913123

Posty: 3

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Kielcach. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

majderek

Posty: 6

 
Wiem niestety, że zakrzepica żył głębokich to wyrok na całe życie. Chorobę można jedynie opanować, ale na lekach trzeba być non stop :( Często też wykonuję USG Doppler w Krakowie, żeby być pewną, że nie zrobiły się nowe zakrzepy.

Lupusx

Posty: 2