do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, proszę o pomoc

do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, proszę o pomoc

Pomóżcie mi, bo nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie pojazdu? Kupuje auto i wiem, że u mnie są bardzo duże kolejki w urzędach, dlatego zastanawiam się czy się wyrobie.

ruszaj45

Posty: 1

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeżeli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie zakupienia pojazdu.

Nikuś23

Posty: 3

 
W bezproblemowy sposób można sprawdzić, które terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

micko

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, jeżeli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc zł kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, niemniej jednak jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

E-GOista

Posty: 13

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

andriu3

Posty: 11