Kora ogrodowa w Bydgoszczy, kogo polecicie ?

Kora ogrodowa w Bydgoszczy, kogo polecicie ?

Podobno do ogrodu najlepsza jest kora sosnowa. Macie swojego zaufanego producenta w Bydgoszczy? Jak coś to dajcie znać, jaka cena, w jakich workach sprzedają, jak jest z dowozem itp. szczegóły.

Trener

Posty: 13

 
Czytałam dużo cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana bezproblemowo poprzez producenta jest w perfekcyjnej jakości.

propek1

Posty: 23

 
Jeśli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i bez wątpienia bardzo dziękuję za nakaz i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich propozycji więc, jak się ktoś nie zna, to faktycznie trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

zoferek

Posty: 23

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

Marioleczka

Posty: 20

 
No to bardzo dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

allegrowicz65

Posty: 13

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

marta369

Posty: 13

 
Jak zależy wam na najlepszej jakości kory sosnowej luzem to polecam to miejsce http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat tam kupuję i zawsze chwaliłem sobie ich ofertę.

edyta123

Posty: 17

 
To bardzo dobra oferta kory sosnowej w Bydgoszczy. Mnie pasuje już od lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich oferty. Widać, że to renomowany producent, który na niczym nie oszukuje. Polecam z własnego doświadczenia.

messio66

Posty: 19

 
Bardzo się cieszę i dziękuję za pomoc w znalezieniu naprawdę wartościowej hurtowni kory ogrodowej. Jednak co producent to producent. Jeszcze raz piękne dzięki.

Max Pejnn

Posty: 18

 
Też biorę korę łatwo od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, wobec tego nie poszukuję nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, iż producenci niezwyklej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

Acclaim

Posty: 12