Świerk srebrny, gdzie kupię ?

Świerk srebrny, gdzie kupię ?

Na nowy sezon poszukuję propozycji sadzonek krzewów do ogrodów ze sprawdzonych miejsc. Zależy mi na jakichś oryginalnych okazach. Jak coś znacie, piszcie.

arko1916

Posty: 17

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Lupusx

Posty: 16

 
Ogólnie też ich polecam, znam to miejsce, bo kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się bardzo dobrze :-) dlatego warto mieć ich ofertę na uwadze.

angola2

Posty: 16

 
W tamtym roku w końcu zdecydowaliśmy się na sadzonki krzewów ozdobnych. I naprawdę polecam zwłaszcza ofertę tych oryginalnych, które sprowadzane są do naszego kraju z innych europejskich państw i dobrze się u nas przyjmują. Niektóre kwitną tego samego sezonu :)

Acclaim

Posty: 15

 
Osobiście polecam tego producenta http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Masz tu jak w banku wypasioną żywą choinkę na święta. Pozdrawiam.

Gosienka54

Posty: 22

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bowiem nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

namok

Posty: 12

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

Wegierek86

Posty: 34

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

bartolini

Posty: 18

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już nabyte, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

Marioleczka

Posty: 14

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

PaweL

Posty: 26