dom z bali całoroczny, oferta

dom z bali całoroczny, oferta

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, ale nie wiem czy nie postawić murowanego. Jakie macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

PaweL

Posty: 2

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

namok

Posty: 26

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, albowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

ZjadaczGłów

Posty: 13

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem niesłychanie, natomiast to niesłychanie usatysfakcjonowany. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

eGall

Posty: 6

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

Lupusx

Posty: 3

 
Obecnie można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, zatem lepiej będzie postawić na drewno.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, lecz niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezmiernie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, albowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, iż dostanie się niesłychanie niskie ceny.

majderek

Posty: 17

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

pawel253

Posty: 3