Serwis laptopów Samsung, poszukuję firmy !

Serwis laptopów Samsung, poszukuję firmy !

Nie czekam na opinie odnośnie marki mojego laptopa ;) Niezbędny mi serwis laptopów Dell, mam poważny problem z ładowaniem. Jeśli moglibyście polecić jakichś specjalistów, z góry spore dzięki.

Dosti

Posty: 6

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, że w końcu znalazłem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej kłopotów, ale się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

labuh

Posty: 33

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

dof77

Posty: 29

 
W moim przypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak szukałem taniego serwisu, ale przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

TomekK

Posty: 10

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie pozyskałem 12 miesięcy. Mam pewność, iż wszystko jest ok. Drobne serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

Yuri20

Posty: 15

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat doświadczona, serwis laptopów HP i innych producentów.

zuzanna

Posty: 18

 
No niestety też zauważyłem niezły kryzys jeśli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, natomiast jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny problem i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

Pozycjonuszek

Posty: 19

 
Mnie nie przydarzyła się żadna głupia i kosztowna historia. Znalazłem serwis laptopów Toshiba w sieci, ale dobrze przewertowałem opinie o nim. Poza tym, jak dzwonisz masz już pewne zdanie na temat gości. Umieją albo nie umieją odpowiedzieć ci na pytanie. Niekiedy jest konkretna żenada, takie serwisy nie powinny istnieć. No ale to od nas klientów zależy, czy dobrze wybierzemy.

elotion

Posty: 27