Poleasingowe komputery, dobry sklep ?

Poleasingowe komputery, dobry sklep ?

Witam serdecznie. Orientuje się ktoś z was, z którego źródła pochodzą komputery poleasingowe, jakie możemy w porządnych cenach zakupić w sklepach komputerowych?

czartuś34

Posty: 20

 
Trzeba mieć gigantyczne szczęście, aby zdobyć poleasingowe komputery z wysokimi parametrami. Przeważnie nadają się one jedynie do prostych prac biurowych.

czemruś5

Posty: 31

 
Laptopy używane zachowane w świetnym stanie są tylko wówczas, gdy wykorzystywane były do prac biurowych i co najważniejsza nie były często przestawiane. Wobec tego polecam laptopy poleasingowe sprzedawane poprzez http://www.delllow.com/komputery-poleasingowe-c-1.html. Posiadają oni naprawdę dobrymi modelami.

Miluśkooo2

Posty: 12

 
Kiedy pierwszy raz kupowałem sobie laptopy poleasingowe do swojego zakładu, to miałem lekkie obawy. Na szczęście pojechał ze mną znajomy informatyk, który je sprawdził i pokazał mi jakie mam brać.

Oct714

Posty: 24

 
To nieprawda, iż laptopy poleasingowe nie nadają się do dalszej pracy. Ja takiego mam i nie mam powodów do narzekań.

heeroo

Posty: 19

 
Każdy spec od komputerów powie ci, iż jeśli chcesz nabyć używane, a co najważniejsze w idealnym stanie pecety, to musisz udać się do stolicy Polski. Według niego komputery poleasingowe w warszawie charakteryzują się dobrymi parametrami i podzespołami.

dedruch

Posty: 24