Tani serwis laptopów, proszę o pomoc ?

Tani serwis laptopów, proszę o pomoc ?

Poszukuję taniego serwisu laptopów, chciałbym skontaktować się z kimś rzeczowym telefonicznie, pewnie jest taka możliwość, iż przez telefon dadzą jakąś wstępną diagnozę.

AAA333

Posty: 18

 
Sama polecam ten tani serwis laptopów, bowiem mnie pomogli. Wiadomo, iż jak człowiek się nie zna i samemu nie umie to szuka pomocy. Tu jest tanio i dobrze. Sprzęt działa już długo :) Polecam.

beata77

Posty: 12

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bowiem tani serwis laptopów itd.. ale czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

Kidi

Posty: 11

 
Jak szukacie taniego serwisu laptopów to polecam ich http://komputerytopserwis.pl. Mają mega wypas pozytywnych komentarzy na allegro. Tam też można kupić ich usługę serwisu dla pewności.

Thaniell

Posty: 24

 
A ja ze swojego dobrego serwisu komputerowego jestem zadowolona. Mam nadzieję, iż nie zamkną go, albowiem cen nie mają najwyższych, a zawsze można u nich liczyć na solidne usługi. Znajomi też sobie ich chwalą.

johncena67

Posty: 12

 
Wiadomo, że każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na którym nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Warto mieć swój zaufany.

propek1

Posty: 23

 
Bardzo rzetelna i solidna firma, dobry serwis komputerowy, gdzie człowieka nie oszukują. Poza tym udzielają wyczerpujących odpowiedzi, jak masz pytania. Już na pierwszy rzut oka widać, że ma się styczność z profesjonalistami.

HalskiPol

Posty: 9

 
Zanim zacznie się szukać skupu laptopów, dokładnie trzeba znać swój sprzęt, żeby nie było żadnej awarii. Jak jest uszkodzony koniecznie trzeba powiedzieć co z nim jest. Jak wieziesz do serwisu jest inna sprawa. Jak tylko się kontaktujesz, można później być stratnym na końcowej wycenie.

Posty: 18

 
U mnie pieniążki za laptopa pojawiły się na koncie następnego dnia od sprzedaży :) Miałem akurat szczęście, że odnalazłem bardzo profesjonalnie działający skup laptopów, gdzie goście znają się na rzeczy i nie ma żadnych niedomówień. Z tego co wiem, kumpel był stratny w stosunku do wstępnej wyceny grubą kasę.

Kitas

Posty: 10

 
Z tego co wiem to wyceniają przez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

Hunka

Posty: 13