Informatyk szczecin, prosze o pomoc ?

Informatyk szczecin, prosze o pomoc ?

Witam, ostatnio awarii uległ mój laptop. Niestety komputera używam do pracy i go ciągle potrzebuję, czy dlatego pożądane byłoby oddawać sprzęt do naprawy czy lepiej nabyć nowy?

Miheri45

Posty: 18

 
Osobiście odradzam Ci korzystanie z najtańszych serwisów laptopów w Szczecinie albowiem z doświadczenia wiem, że wiele z nich świadczy usługi na bardzo niskim poziomie.

pawel253

Posty: 13

 
Trudno jest ocenić ile zajmie naprawa Twojego komputera gdyż tak faktycznie to od rodzaju awarii zależy to ile potrwa naprawa oraz od tego jak olbrzymi ruch jest w serwisie.

Bienkus

Posty: 25

 
Zdecydowanie odradzam Ci kupowanie nowego sprzętu gdyż naprawa komputera w Szczecinie jest naprawdę tania i zaoszczędzisz dzięki niej sporo pieniędzy.

Lupusx

Posty: 10

 
Moim zdaniem naprawa komputerów jak najniezwyklej ma sens i zdecydowanie polecam Ci zdecydowanie się właśnie na naprawę ponieważ w mnóstwo sytuacjach jest to rzeczywiście sensowne. Przede wszystkim jeśli nie potrzebujesz wydajniejszego komputera to nabycie nowego będzie wyrzuceniem pieniędzy.

Marioleczka

Posty: 11

 
Moim zdaniem jeżeli zależy Ci na szybkie naprawie laptopa w Szczecinie to powinieneś pojeździć po wielu serwisach działających na terenie Szczecina i popytanie ile zajmie naprawa w każdym z nich.

witek789

Posty: 16

 
Moim zdaniem najlepszym serwisem komputerów w Szczecinie jest ten: http://www.itludek.pl, jest to jedyny serwis w jakim spotkałem się z tak doświadczonym podejściem do sprawy.

wiesław11

Posty: 15