tanie tablety, polecicie ?

tanie tablety, polecicie ?

Jaki tani tablet polecacie? Nie wiem, na jakiego producenta się zdecydować? Może podsuniecie jakiś pomysł. Dziękuję.

pakier56

Posty: 5

 
https://www.itablety.pl to strona z artykułami o tabletach. Poza tym to znakomite miejsce, jeżeli chodzi o porównanie cen i modeli. Mnie pomogła. Jestem niezmiernie zadowolony, iż trafiłem na tak rzetelne miejsce w sieci. Dzięki tym informacjom mój upragniony nabycie w końcu się udał.

Matusiński

Posty: 15

 
Chciałbym nabyć tablet najtaniej, jak to jest możliwe. Nie wiem jednak, czy to idealne rozwiązanie, albowiem nie chciałbym, żeby urządzenie miało jakieś ograniczenia. Jeżeli możecie polecić jakiś model, ewentualnie sklep, to z góry dziękuję za pomoc. Będę wdzięczny za zainteresowanie tematem.

pilka111

Posty: 19

 
Dla mnie też niesłychanie ważna byłaby taka wiedza. Naturalnie chodzi mi o promocyjne ceny, natomiast niepotrzebnie chcę nabyć gorszej klasy tablet. Myślę, że skorzystam z waszego polecenia, czyli znajdę porównywarkę, która mi pomoże. Jak możecie coś polecić, bardzo dziękuję.

yarofe

Posty: 12

 
Mnie potrzebny jest tani tablet do oglądania filmów. To chyba musi być coś lepszego? Nie wiem, co wybrać :( Może macie jakiś pomysł? Może polecacie jakiś fajny niedrogi model, który sprawdzi się do tego zadania. Być może córka, będzie potrzebowała do nauki. Chodzi o aplikacje na przykład do nauki języka angielskiego.

Piotr_21

Posty: 14

 
Tak się składa, że poszukuję tableta najtaniej :D Mam nadzieję, że się tu temat rozwinie i polecicie coś dobrego. Chciałbym sprawić sobie nowy sprzęt, albowiem przydaje mi się w pracy, niemniej jednak nie mam też zamiaru wydawać fortuny.

Marioleczka

Posty: 6