Bezpłatny internet w Białymstoku, polecicie coś ?

Bezpłatny internet w Białymstoku, polecicie coś ?

Chciałbym sięgnąć z jakiegoś darmowego internetu mobilnego. Podobno ok jest freehotspot? Co wy na tę społeczność i czy da się tak naprawdę korzystać z sieci?

Frster

Posty: 8

 
Z freehotspot może korzystać każdy. Moi rodzice dodali w lokalu swój router więc teraz goście mają dostęp do zupełnie darmowego internetu nawet poza lokalem. Zasięg jest już całkiem spory. Wejdźcie sobie na ich stronkę i doczytajcie dokładnie, ale super gdyby coraz więcej ludzi zdecydowało się na rejestrację.

labuh

Posty: 12

 
Zasięg freehotspotu jest już poza Białymstokiem więc widać, iż idea się spodobała. Ja już też go mam:) Polecam, nie bójcie się, bowiem to faktycznie darmowa inicjatywa. Można poczytać info na stronce.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Freehotspot ma duży zasięg. Można zobaczyć sobie dokładnie na stronie internetowej. Już wiele zmieniło się od początku inicjatywy. Jest to tylko i wyłącznie nasza zasługa. Jeśli nie będziemy się rejestrować, dodawać routerów, będą nici. Należałoby zbudować jak największą taką społeczność. Zarówno rejestrujecie się kochani :)

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Uruchomiłem niedawno swojego freehotspota i jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego darmowego internetu właściwie wszędzie w mieście gdzie jestem :D. Najpierw zarejestrowałem się na https://www.freehotspot.eu/. Potem dodałem też swój router i teraz udostępniam internet innym. Pomysł niesłychanie ok, który popieram i polecam.

Czarek

Posty: 20

 
Nie ma to jak właśnie taka inicjatywa, freehotspot znam od niedawna, lecz niezwykle mi się przydaje. Zasięg jest coraz większy, zatem tym lepiej dla nas. Mam nadzieję, iż coraz więcej osób będzie się decydowała na takie rozwiązanie. Należałoby zajrzeć na stronę i zobaczyć o co tak rzeczywiście tam chodzi.

Pacothelllucia

Posty: 31

 
Na razie Białystok, później dalej. Jeśli będziemy rozbudowywać sieć freehotspot to będzie oczywiście bardzo ok. Już teraz mam możliwość korzystania z bezpłatnego internetu w bardzo wielu miejscach, a nawet okolicach Białegostoku. Z czasem będzie jeszcze lepiej. Fajnie, że coś takiego zupełnie za darmo powstało.

Marioleczka

Posty: 17