tanie podróżowanie

tanie podróżowanie

Pytanie do ludzi podróżujących do Chin – macie namiar na tanie noclegi w państwie środka? Przydałoby mi się też info na temat dobrych połączeń samolotowych. Wiem, że moi znajomi latali z przesiadką w Monachium...

Wygodniś22

Posty: 31

 
Żeby gdziekolwiek wyjechać za granicę to zawsze trzeba mieć trochę tej kasy odłożone. A jak sobie coś w tym kraju odłożyć, jeśli połowę pieniędzy z wypłaty każdego miesiąca potrącają na ZUS i podatki?

kuBawodzu

Posty: 24

 
Za granicę to ja okazjonalnie jeżdżę, wolę w Polsce spędzać urlop. Szczególnie że mieszkam w Łodzi, więc mam praktycznie wszędzie dobry dojazd, centrum Polski, sam środeczek:-)

alibaba45

Posty: 30

 
Jak mi brakuje pomysłów wakacyjnych to zawsze wbijam na stronę www.pintrip.pl. Tu jest mnóstwo ciekawych patentów na to, żeby spędzić urlop za małe pieniądze w genialnych okolicznościach przyrody. Ostatnio udało mi się u nich namierzyć tani wylot do Australii z Pragi. No i wsiadłem w samolot i poleciałem:)) Wcześniej sobie hotel nagrałem przez ich wyszukiwarkę.

Kaazz

Posty: 29

 
No nie wiem nie wiem. Są różne rabaty w tych biurach podróży, szczególnie te last minute i first minute, ale na ile można zaoszczędzić na tym, trudno powiedzieć.

Pacothelllucia

Posty: 38

 
Ponoć Turcja teraz się cieszy wzięciem, i w sumie nie jest to jakoś daleko, łatwo dotrzeć nawet na własną rękę. Poważnie się zastanawiam nad tym krajem, bo planuję urlop w maju.

artoor

Posty: 20

 
Ostatnio dyskutowaliśmy z mężem nad świętami poza domem i chodzą nam po głowie Tatry, jakiś domek pod Zakopanem. No zobaczymy, czy uda się w ogóle jeszcze coś zarezerwować, bo już mało czasu zostało.

345_14

Posty: 26