wakacje rodzinne all inclusive - poszukuję!

wakacje rodzinne all inclusive - poszukuję!

Czekają nas wakacje rodzinne, czy coś w ramach all inclusive polecacie? Gdzie się wybrać? Może Malediwy? Co proponujecie?

AAjaka!!

Posty: 6

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz więcej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To wyśmienity sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

Wygodniś22

Posty: 27

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, że nie wychodzi to sporo więcej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, że musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, że kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

edyta123

Posty: 10

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, bo i tak przy dzieciach wydasz sporo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, niemniej jednak też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
To świetne biuro podróży, które polecamy, ponieważ z nimi wyjechaliśmy już trzy razy clubmed.pl. Mają naprawdę oryginalny pomysł, jeśli chodzi o całą organizację. Wiele rozrywki, ale przede wszystkim kluby dostosowane do zainteresowań i wieku urlopowiczów ;) Świetne wycieczki rodzinne all inclusive.

johncena67

Posty: 17

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał propozycji na Malediwach, niemniej jednak nie wszystko okrutnie drogie i chyba nie będzie szanse. Jak coś to piszcie, z którym biurem spędziliście swoje egzotyczne wakacje. Może jednak się uda :)

pilor56

Posty: 7