Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Poszukuje noclegu w Gdańsku, najlepiej gdzieś w centrum, by w miarę blisko było wszędzie. Wiec jak ewentualnie jakieś takie sprawdzone miejsca macie to się podzielcie propozycjami, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Yuri20

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że Gdańsk to obecnie jedno z lepiej rozwijających się miast więc faktycznie jak ktoś będzie szukał noclegu to raczej bez większych problemów cos dla siebie będzie w stanie wybrać. Warto na pewno zwrócić uwagę na różne propozycje, porównać, wtedy cos interesującego będzie można dopasować pod kątem oczekiwań.

neimar10

Posty: 24

 
Sprawdź jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o hotele w Gdańsku i okolicach, ale jak planujesz wyjazd w tych najbardziej popularnych datach i długich weekendach to trzeba wcześniej nocleg rezerwować, bo może być potem problem.

Nikuś23

Posty: 5

 
Sprawdzaj różne hotele w centrum i nie tylko zwracaj uwagi na gwiazdki, ale zobacz jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o opinie, bo często więcej będzie się można z nich dowiedzieć niż z tych gwiazdek, które są takim oznaczeniem nie do końca jasne jak są przyznawane.

Anonim.KuBa

Posty: 28

 
Faktycznie w Gdańsku jest całkiem sporo interesujących hoteli, na które będzie warto zwrócić uwagę. Z mojej strony polecam zobaczyć jak to wygląda jeśli chodzi o centrum miasta, bo tam najczęściej są te najlepsze hotele, ale jednocześnie również trzeba pamiętać, że z najwyższą ceną.

xacti

Posty: 5

 
Nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda, ale mniej więcej pól roku temu miałem okazję korzystać z oferty hotelu Gryf i naprawdę był to bardzo udany pobyt. Miłe miejsce, komfortowe, nowoczesne pokoje. Co dla mnie istotne czysto. Na stronie http://gryfgdansk.pl znajdziesz na pewno aktualną ofertę jeśli chodzi o ceny itp.

Bezi22

Posty: 11

 
Spokojnie w dużych miastach jest tak dużo ofert noclegowych, że znalezienie sensownej propozycji raczej nie będzie stanowiło problemu. Choć na pewno warto dobrze szukać nim coś się wybierze, by sprawdzić jakoś opinie innych o takim noclegu.

pawel253

Posty: 6

 
Jest sporo hoteli w centrum, ale warto poczytać opinie, sprawdzić jak wygląda kwestia parkingu czy wyżywienia bo to różnie może być przygotowane, a dla niektórych taka kwestia może być rzeczywiście istotna.

alidomas4

Posty: 8