Urodziny dla dzieci Poznań, proszę o pomoc ?

Urodziny dla dzieci Poznań, proszę o pomoc ?

Witam, mam pytanie do poznaniaków. Jakie muzeum w poznaniu należałoby odwiedzić z dzieckiem, tak żeby zainteresowało, dobrze byłoby chyba z jakimś idealnym przewodnikiem.

Jermeri

Posty: 14

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Bączeak

Posty: 15

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

Black_Riot

Posty: 15

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

waldek3551

Posty: 27

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, niemniej jednak moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Wobec tego sama też będę chciała skorzystać z tej oferty. Tak czy inaczej miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

waleria

Posty: 20

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, jakie potrafi połączyć wyborną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

GGregbard

Posty: 26

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Niesłychanie dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco sięgnąć. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

GGregbard

Posty: 21

 
To o sporo ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, iż tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, albowiem teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, albowiem tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

rebeczka

Posty: 20

 
Tu byłam więc polecam i to bardzo gorąco wszystkim http://blubry6d.pl. To jedna z nowo powstałych atrakcji w Poznaniu, gdzie warto zabrać całą rodzinę. Muzeum zrobione w 3D z hologramami itp. rzeczy.

andrzej99

Posty: 19

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, świetny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

E-GOista

Posty: 13