sesja nad morzem, proszę o pomoc

sesja nad morzem, proszę o pomoc

Interesuje mnie sesja lifestyle nad morzem, ale nie wiem, kto byłby w stanie wykonać takie zdjęcia w stu procentach profesjonalnie? Zależy mi na jak najlepszej ich, jakości.

nemiasty

Posty: 3

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

Grabow12

Posty: 3

 
My przeważnie sami robimy sobie zdjęcia. Naturalnie nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, niemniej jednak można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, zatem nie ma większych problemów żeby kogoś należytego odszukać.

090913123

Posty: 2

 
Próbowałem sam robić inne zdjęcia i mimo iż mam sprzęt wart mnóstwo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybieranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

GGregbard

Posty: 27

 
Osoby, które chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niesłychanie dobrze zna się na robieniu fotografii.

Marioleczka

Posty: 18

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby wykonać sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były drobne, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

bialeiczar

Posty: 4

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

HalskiPol

Posty: 6