fotografia noworodkowa we Wrocławiu, opinie

fotografia noworodkowa we Wrocławiu, opinie

Hej wszystkich. Chce wykonać fotografię noworodkową. We Wrocławiu jest sporo fotografów i nie wiem którego wybrać. Polecicie jakiegoś?

acztus45

Posty: 5

 
Dobry fotograf jest najważniejszy podczas wykonywania fotografii rodzinnej. Nie każdy ma ten dar, że będziemy czuć się dobrze w jego otoczeniu. Wrocław jest nawet sporym miastem, więc na pewno znajdziesz dobrego fotografa.

wrrraak22

Posty: 8

 
Ja fotografię ciążową robiłam we Wrocławiu jak byłam w 7 miesiącu ciąży. Pani, która mi je wykonywała była bardzo profesjonalna i widać było, że nie robi to pierwszy raz. Miała ciekawe pomysły na sesję oraz różne gadżety. Polecam jak najbardziej tą Panią http://www.ewafoto.com/sesja-ciazowa/

eGall

Posty: 6

 
Na pewno fotografia noworodkowa jest super pamiątką. Ja będąc w ciąży nie myślałam o tym by zrobić fachową sesję zaraz po urodzeniu. We Wrocławiu jest sporo dobrych fotografów.

Hunka

Posty: 5

 
Zdjęcia noworodkowe trzeba robić tylko u profesjonalnych fotografów we Wrocławiu, aby dziecku nic się nie stało podczas sesji.

gzdyl

Posty: 8

 
Na pewno fotografia noworodkowa jest super pamiątką. Ja będąc w ciąży nie myślałam o tym by zrobić profesjonalną sesję zaraz po urodzeniu. We Wrocławiu jest dużo dobrych fotografów.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeszcze nie orientowałam się, czy są we Wrocławiu dobre firmy, które wykonają profesjonalne fotografie rodzinne. Ale powoli zaczynam się za nimi rozglądać.

stopiw7

Posty: 5

 
Jak znajdziesz dobrego fotografa do fotografii ciążowej to ja mogę polecić Ci kilka ciekawych miejsc do sesji w plenerze na terenie Wrocławia.

derbuś_22

Posty: 5