fotograf ślubny Strzelno, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Strzelno, kogo polecicie ?

Witam. Może tu na forum ktoś poleci sprawdzonego fotografa ślubnego ze Strzelna. Nie mamy pojęcia, komu zaufać :)

1adversary

Posty: 6

 
Sprawdź sobie dokładnie portfolio fotografa ślubnego w Kruszwicy, jakiego wybierzesz. Jedź podpytaj o wszystko dokładnie. Zobacz, jaki to człowiek, czy będziesz mieć szansę na miłą współpracę.

TomekK

Posty: 10

 
Korzystaliśmy z usług tego fotografa ślubnego ze Strzelna http://fotoquznia.com.pl. Profesjonalista, a poza tym niezmiernie miła osoba. Doskonała współpraca, sesja udana, goście i my zachwyceni efektem :) Trudno nie polecić :D Tyle, iż ma terminy, więc pożądane byłoby dużo uprzednio.

ewu1u01

Posty: 9

 
No to widzę, iż też będę musiała się wziąć za szukanie, bo na mojego Łukasza nie mam co liczyć :) Może jak macie jakieś niespotykane konkretne polecenia fotografa ślubnego z Włocławka, dacie znać? Przydałoby się wiedzieć, komu można ewentualnie zaufać :D Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Jacek1812

Posty: 17

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, iż tutaj jest kilka ciekawych możliwości. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

irecki67

Posty: 7

 
Na ostatnią chwilę nikt nie szuka fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Nie znajdziesz, bo mają pozajmowane terminy. Za tę sprawę trzeba się zabrać dużo wcześniej :D Właśnie dlatego my zdecydowaliśmy się już ponad rok wcześniej.

Mnert67

Posty: 18

 
Jak czytam, ile problemów jest ze znalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, ale może już warto rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

Marioleczka

Posty: 8