Fotograf gdynia, gdzie ?

Fotograf gdynia, gdzie ?

Witam kochani. Poszukuję fotografa, najlepiej z Trójmiasta. Chcę pomóc siostrze w odszukaniu kogoś profesjonalnego od ślubów :)

Marlenka33

Posty: 12

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, natomiast właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego niewątpliwie jesteśmy niesłychanie wdzięczni i zadowoleni. To prawda, iż morze doskonale nadaje się na tło sesji plenerowej.

dominik_00

Posty: 22

 
Bez wątpienia to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest istotne, żeby poznać, czy to rzeczywiście ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Mnóstwo tu propozycji to prawda. No i może zatem tak wielki dylemat :D

kerad17

Posty: 14

 
A u nas fotografia ślubna, dokładnie plener w Gdyni. Wyszło idealnie. Mieliśmy chęć wyjechać poza nasze granice, ale w końcu namówiono nas na przepiękne zakątki ojczystego miasta :)

ZetMichał

Posty: 24

 
Polecam tutaj http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Znakomita obsługa ceremonii ślubnych, fotografia ślubna w Trójmieście godna polecenia za wyborny styl.

Pacothelllucia

Posty: 28

 
Dojeżdżają, ale należy pamiętać, że każdy fotograf z trójmiasta dolicza stawkę za kilometr. Niestety w sumie jak w każdej branży. Więc najlepiej nie szukać nie wiadomo jak daleko. Bo na miejscu zawsze można znaleźć kogoś dobrego. Trzeba zacząć wcześniej i mieć cierpliwość.

gregcie@

Posty: 24

 
Też mamy cel zamówić taki reportaż, albowiem to świetna pamiątka. Jednak na razie też poszukujemy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, albowiem w trójmieście trudno o wolne terminy :( Szczególnie na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

CzarnyBlant

Posty: 36

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą zdjęcia ślubne w Gdyni, ogólnie właśnie w tych klimatach. Są oczywiście inne super miejsca, ale to jest szczególne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

Lupusx

Posty: 13

 
Oj to widzę, że chyba daleka droga, żeby mieć pewność co do fotografa :) A poważnie mam już kilku na uwadze w Gdyni. Potrzebujemy spotkania, żeby omówić, co chcemy, jak to widzimy. Ale chyba lepiej będzie, jak skrócimy listę do trzech maksymalnie, bo czasu może zabraknąć ;) Wszystkim szukającym życzę powodzenia.

mietusekk45

Posty: 24

 
Nie wiem dokładnie, natomiast może rzeczywiście w Trójmieście jest drożej. W sumie to taki dzień i taka pamiątka, iż nie ma co oszczędzać. Mieliśmy fotografa z Gdańska i płaciliśmy połowę zadatku wraz z podpisaniem umowy.

090913123

Posty: 23