Fotograf, znacie kogoś?

Fotograf, znacie kogoś?

Witam. Chcę zatrudnić sprawdzonego fotografa ślubnego, ale nie wiem, na jaki wydatek się przygotować. Możecie przedstawić mi przynajmniej widełki cenowe, w jakich mieści się koszt?

mietusekk45

Posty: 24

 
Znalezienie ofert fotografii ślubnej, która odpowiada naszym potrzebom w Internecie to dopiero zaledwie połowa sukcesu. Kolejnym krokiem jest ustalenie wszystkich warunków współpracy i związanie się umową.

Polecam wybierać fotografów, którzy działają jako legalna firma.

HalskiPol

Posty: 26

 
Przed podpisaniem umowy z fotografem polecam poczytać o nim opinie, jakie możecie odszukać choćby w Internecie. Zdarza się, iż poniektórzy fotografowie są dość konfliktowi i mają „na pieńku” z niektórymi dawnymi klientami. Lepiej unikać takich osób i wybrać kogoś innego.

Asd7

Posty: 21

 
O zdjęcia ślubne każda para organizująca uroczystość powinna zadbać z stosownie znacznym wyprzedzeniem. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby szukać fotografa na ostatnią chwilę, gdy większa część profesjonalistów ma już porezerwowane terminy w przód, a nawet na cały rok.

Będziemy mieli niewielki wybór.

CzarnyBlant

Posty: 36

 
Zgodzę się z wieloma Waszymi sugestiami, jakie dotyczą między innymi tego, aby rezerwować fotografa z dużym wyprzedzeniem, a także nade wszystko – PODPISYWAĆ UMOWĘ. Bez umowy ani rusz. Wybierałem fotografa na ślub córki i syna, zawsze wybierałem tylko firmy z dużym doświadczeniem. Rezultat? Zero problemów, albowiem wszystkie warunki współpracy były ustalone.

humertus66

Posty: 26

 
Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi, jakie znalazłem w tym temacie, bo wspólnie z narzeczoną mamy jaśniejszy obraz sytuacji, jakie kwestie powinny być dla nas kluczowe, gdy chodzi o fotografię ślubną.

Niewątpliwie jeszcze zajrzymy na to forum dyskusyjne.

korasek

Posty: 26

 
Długo szukałem fotografa, który sprostałby moim wymaganiom, jak i mojej narzeczonej.

Traf chciał, że znajomy polecił nam http://www.fotografia.slubna.info/o/kontakt/, a firma okazała się taką, której naprawdę szukaliśmy od początku. Cenię sobie fakt, iż z tym fotografem da się po prostu dogadać. Podpisaliśmy umowę na korzystnych warunkach.

apepsi1983

Posty: 36

 
W moim wypadku wybór osoby, która wykona fotografie ślubne ograniczył się do zasięgnięcia opinii znajomych, a także obejrzenia fotografii z ich uroczystości. Pożyczyliśmy nieco fotografii i obejrzeliśmy w domu, a na tej podstawie wytypowaliśmy najlepsze. Później skontaktowaliśmy się z 2-3 fotografami i z jednym nawiązaliśmy współpracę.

truskaweczka123

Posty: 20

 
Fotografia ślubna to dość specyficzna branża, więc też powinieneś wiedzieć, w jaki sposób się po niej poruszać. Rezerwując usługi fotografa krótko przed uroczystością jesteś w stanie uzyskać niższą cenę, natomiast odpowiedniej klasy fachowiec może również dobrze zaproponować Ci zaporową kwotę, gdy wie, że jesteś pod ścianą.

Hihi_WWW

Posty: 22

 
Ze własnej strony dodam, że fotografia ślubna może wiązać się z niezmiernie zróżnicowanymi cenami. Zaczynają się one nawet od kilkuset złotych, gdy zdecydujemy się na obiecującego amatora lub sięgają paru tysięcy, gdy powierzymy to obowiązek profesjonaliście.

Kidi

Posty: 26