filmowanie zielona góra, szukam !

filmowanie zielona góra, szukam !

Hej. Który kamerzysta w Zielonej Górze dostarczy mi zdecydowanie najwyższej jakości materiał filmowy z uroczystości, która zamierzamy uwiecznić? Czekam na Wasze propozycje.

wiwuss

Posty: 5

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze wypowiedzi. Mam nadzieję, że dzięki nim będę w stanie wybrać bezdyskusyjnie najlepszego fotografa ślubnego w Zielonej Górze. Przymierzam się do tej decyzji ze względu na fakt, że do naszego wesela jeszcze dwa lata.

xacax

Posty: 8

 
Na lokalnym rynku liderem, jeśli chodzi o wideofilmowanie w Zielonej Górze jest to studio: http://kr-foto.pl. Współpracowałem z nim - nie mam najmniejszych zastrzeżeń!

Kitas

Posty: 15

 
Musicie zwrócić uwagę między innymi na fakt, jak duże doświadczenie posiada fachowiec, którego specjalność stanowi wideofilmowanie w Zielonej Górze. To podstawa.

Grabow12

Posty: 9

 
Polecam Wam zatroszczyć się o wideofilmowanie w Zielonej Górze z właściwym wyprzedzeniem. Wszystko ze względu na fakt, iż zdecydowanie najlepsze studia filmowe w Waszym mieście mają najprawdopodobniej zajęte terminy na około 2 lata do przodu :)))

Miheri45

Posty: 11

 
Nie ukrywam, że w moim wypadku fotograf ślubny w Zielonej Górze został wybrany “z polecenia”. Miałem okazję obejrzeć fotografie, które wykonał podczas wesela znajomych. W 100% sprostał także naszym oczekiwaniom.

Reego878

Posty: 10