fotograf ślubny Strzelno, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Strzelno, kogo polecicie ?

Witam. Może tu na forum ktoś poleci sprawdzonego fotografa ślubnego ze Strzelna. Nie mamy pojęcia, komu zaufać :)

1adversary

Posty: 9

 
Tu macie bardzo doświadczonego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego http://www.fotoquznia.pl. To doświadczony fotograf mający mnóstwo udanych sesji zdjęciowych na koncie. Polecam, bo sami cieszymy się pamiątką ślubną wykonaną właśnie przez niego. Na stronie ma portfolio, można się zapoznać.

pawel253

Posty: 18

 
Też uważam, że miła współpraca to pierwszy krok do sukcesu. Ja już po ślubie, ale pamiętam, ile dylematów było. Najpierw szukaliśmy wolnych terminów. Nie można było znaleźć fotografa ślubnego we Włocławku. Trzeba było szukać z okolic.

messio66

Posty: 12

 
Fajnie, iż poruszyliście ten temat. Nam też będzie potrzebny fotograf ślubny w Piotrkowie Kujawskim. Jak to kłopot ze odnalezieniem, może należałoby zacząć zdecydowanie uprzednio.

Boberkowy

Posty: 8

 
Na razie planuję ślub, ale widzę, że większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

Black_Riot

Posty: 16

 
Też wolałam przygotowania podzielić i wykonać wszystko na spokojnie. Fotografa ślubnego z Radziejowa zarezerwowałam ponad rok wcześniej. Dobrze zrobiłam, bowiem to był okres, w jakim dużo było ślubów. Najistotniejsze to właśnie, żeby był spokój. Z doświadczenia wiem, ile nerwów przeżyła moja siostra. Nauczyłam się na jej błędach :)

Wariat

Posty: 7

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, iż w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) W przeciwnym wypadku tego nie da się wytłumaczyć :)

345_14

Posty: 26

 
Wcześniejsza rezerwacja fotografa ślubnego w Strzelnie da ci spokojną głowę. Nie ma tu zbyt sporo usług, więc możliwe, że będzie trzeba się rozejrzeć już właśnie rok uprzednio. Głównie, że zwyczajnie chodzi o ciepłe miesiące :) Polecam wziąć się za sprawę uprzednio, albowiem na ostatnią chwilę nikt raczej w tej sytuacji nie działa.

namok

Posty: 9

 
Sprawdź sobie dokładnie portfolio fotografa ślubnego w Kruszwicy, jakiego wybierzesz. Jedź podpytaj o wszystko dokładnie. Zobacz, jaki to człowiek, czy będziesz mieć szansę na miłą współpracę.

Hihi_WWW

Posty: 17

 
To nie za wcześnie? Nie orientuję się w temacie fotografa ślubnego w Radziejowie, niemniej jednak nie myślałam, iż to będzie takie ciężkie. W planach ślub w 2019 roku :) Czy już mam pytać, dzwonić i zaklepywać? Napiszcie, bowiem nie chciałabym później odnaleźć się w poważnym problemie.

yoqe

Posty: 20