wycena aktuarialna, polecicie firmę?

wycena aktuarialna, polecicie firmę?

Czy polecacie jakieś firmy/biura, które wykonują bardzo dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

Krzychoo

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna nie musi być ciężka, jeżeli zostanie stosownie przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do należytej firmy, która wykonuje tego typu usługi.

Marioleczka

Posty: 17

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w mnóstwo kwestiach. Często takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować stosowne decyzje.

Hunka

Posty: 5

 
Wycena firmy nie musi być trudna, jeśli odnajdziesz od tego fachowców. Na tej stronie możesz dowiedzieć się wiecej na ten temat https://attuario.pl. Należałoby korzystać z ich usług, gdyż zajmują się tym od sporo lat. Oferują doradztwo na każdym etapie wyceny. Ja jestem niezwykle usatysfakcjonowany z ich usług.

Kaazz

Posty: 8

 
Wydaję mi się, że wycena spółki musi być przeprowadzane przez profesjonalne firmy. Słyszałem o tym, że wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Warto się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

mokwas

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w wielu kwestiach. Często takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować odpowiednie decyzje.

namok

Posty: 9