serial online znany serwis, szukam

serial online znany serwis, szukam

W ostatnim czasie mam bardzo dużo wolnego czasu, z którym kompletnie nie wiem co zrobić. Możecie polecić mi fajny serial online albo jakiś znany serwis, z którego wy korzystacie?

Olipet56

Posty: 2

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

pawel253

Posty: 4

 
Powiem wam, że z reguły filmy online popularne serwisy nie proponują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, lecz jednakże okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Jasio234

Posty: 7

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba na nieszczęście płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

wartuś34

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z jakiej ja korzystam https://www.megafilm.pl. Z reguły znane serwisy potrzebują nabycie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie potrzebują takiego starania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

wera87

Posty: 4

 
Wiele stron oferuje darmowe filmy, a jak później się okazuje i tak trzeba płacić. Również skorzystam z waszych poleceń i z chęcią obejrzę darmowy film online na znany serwis.

Klara323

Posty: 3

 
Dużo stron proponuje darmowe filmy, a jak później się okazuje i tak trzeba płacić. Również skorzystam z waszych poleceń i z chęcią obejrzę darmowy film online na znany serwis.

Black_Riot

Posty: 3