Srebrne kolczyki, który sklep ?

Srebrne kolczyki, który sklep ?

Niedługo idę na wesele. Co proponowałybyście w kwestii srebrnych wisiorków, co pasuje do klasycznej czarnej najbardziej? Gdzie bezpiecznie zakupić w sieci biżuterię?

Klaudi

Posty: 9

 
Uważam, że to może za dużo powiedziane, że trzeba ją mieć. Każda kobieta kocha biżuterię i niekoniecznie musi to być akurat biżuteria gwiazd, żeby dobrze w niej wyglądać. Jest wybór, można wybierać i kierować swoim gustem.

orange777

Posty: 15

 
Takie drobiazgi zawsze robią wrażenie. Niekiedy małe błyszczy bardziej niż spora ilość biżuterii celebrytek. Na ślub też wydaje mi się, że lepiej jest skromnie. Ale są i takie kobiety, które lubią lśnić na maksa, nawet w dzień swojego ślubu.

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Uważam, iż srebrny łańcuszek na prezent to za mało. Osobiście wolałabym jeszcze dołożyć jakiś ekstra wisiorek lub skompletować to jeszcze z bransoletką. Jak ma być na bogato to na bogato. Dla kobiet prezenty mają niezwyczajne znaczenie, wobec tego należałoby je obdarowywać regularnie. Teraz mamy tyle wyboru, iż nie jest trudno coś wybrać.

aleczas22

Posty: 26

 
Jak polecacie, to może sama tam zerknę. Poszukuję jakiegoś niebanalnego naszyjnika celebrytki. W sumie wszędzie jest raczej to samo, ale być może właśnie tutaj zakończę swoje poszukiwania:)

andrew66

Posty: 21

 
Chyba już kiedyś wchodziłam na ich stronkę, natomiast nie robiłam zakupów. Fajne mają srebrne bransoletki. Generalnie dobry sklep jeżeli chodzi o jakość, albowiem czytałam o nich opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia na zakupach:)

sląskwroc88

Posty: 22

 
Tutaj znajdziecie ekstra pozycje jeśli macie zamiar mieć oryginalną bransoletkę celebrytkę http://www.valerio.pl. Robiłam w tym sklepie już masę zakupów, dlatego nie musicie się niczego obawiać. Wyroby pierwsza klasa.

raptofil

Posty: 28

 
Być może trudne są takie wybory podczas zakupów biżuterii, natomiast jest warto. Mam cel teraz poszukać jakiejś biżuterii celebrytek dla siebie, bo jest modna no i piękna.

Wegierek86

Posty: 15

 
Mnie podobają się wszystkie bransoletki celebrytki, jakie oglądałam. Naturalnie budżet nie pozwala na mega zakupy. Zawsze wolałam mniejsze błyskotki, niemniej jednak chyba coś się we mnie zmieniło, bowiem zauważyłam teraz, że nie stronię również i od całkiem bogatszych wzrokowo ozdóbek. Kolekcja celebrity to moja kolekcja:)

23-Obert

Posty: 20

 
Właśnie polecajcie jedna drugiej. Też akurat szukam biżuterii gwiazd i nie wiem z jakiego sklepu skorzystać. Jest ich tak dużo, że nie wiadomo już czym się kierować przy wyborze, a jest taniej niż w tradycyjnych.

johncena67

Posty: 20