Obrączki ślubne - online

Obrączki ślubne - online

Hej! Czy zakup obrączek ślubnych przez w sklepie jubilerskim drogą online to dobry pomysł? Jakie macie w tym zakresie doświadczenie?

debra76

Posty: 14

 
Moja narzeczona zachwycona jest pierścionkiem zaręczynowym, który kupiłem w sklepie internetowym Savicki. Wysadzany jest małymi diamencikami, na które otrzymałem specjalny certyfikat. Ofertę możesz obejrzeć pod adresem savicki.pl i jestem pewny, że coś z niej wybierzesz!

wisła22

Posty: 15

 
Chyba najwięcej modeli obrączek ślubnych znajdziesz na rynku internetowym. Oferują ich sprzedaż nawet sami producenci co oznacza konkurencyjne w porównaniu do stacjonarnych sklepów jubilerskich ceny.

Suit

Posty: 18

 
Teraz modne są obrączki ślubne inkrustowane drogocennymi kamieniami i takie znaleźć można w internetowych sklepach jubilerskich. Właśnie w sklepach online jest więcej modeli do wyboru niż na klasycznym rynku więc jak szukasz czegoś wyjątkowego to w Internecie z pewnością znajdziesz wymarzone obrączki!

edek

Posty: 16

 
Ja też szukam ciekawych pod względem formy obrączek ślubnych. Podobają mi się jedne ze sklepu internetowego Savicki i chyba zdecyduję się na ich kupno. Myślę, że mojej przyszłej żonie też przypadną do gustu!

andrew66

Posty: 20

 
Mnie zauroczył unikatowy model pierścionka zaręczynowego z szafirem jaki znalazłam w firmowym sklepie jubilerskim Savicki. Pokazałam go mojemu przyszłemu narzeczonemu i mam nadzieję, że w dniu zaręczyn wsunie mi go na palec!

syrena88

Posty: 7

 
My jak braliśmy ślub to kupiliśmy obrączki w stacjonarnym sklepie. Wyboru zbyt dużego nie było i musieliśmy się zadowolić klasycznym kształtem. Teraz jak oglądam oferty na firmowych stronach jubilerów to aż mnie ściska z zazdrości! Niektóre są po prostu przepiękne!

Marioleczka

Posty: 18