srebro hurt, poszukuję online ?

srebro hurt, poszukuję online ?

Czy hurtownia biżuterii oferuję także sprzedaż detaliczną? Wiem, iż oni mają bardzo duży wybór. Chciałabym kupić coś oryginalnego.

neoneo00

Posty: 2

 
Ja na Twoim miejscu znalazłabym hurtownie biżuterii online. Niektóre z nich udzielają rocznej gwarancji, jak i również można zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

namok

Posty: 12

 
Ja na Twoim miejscu odszukałabym hurtownie biżuterii online. Niektóre z nich udzielają rocznej gwarancji, jak i również można zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Lupusx

Posty: 12

 
Oczywiście kolczyki srebro są idealne na prezent dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Musisz tylko przypatrzeć się, co dana osoba lubi, żeby trafić w jej gusta.

Wegierek86

Posty: 15

 
Zdecydowanie mogę polecić Ci tą hurtownie z biżuterią srebrną https://hurt.falana.pl/kolczyki-bizuteria-falana-c-1.html. Można u nich robić pojedyncze zamówienia. Kupowałam kolczyki srebrne i bransoletkę dla koleżanki na urodziny i jestem niezwykle zadowolona z ich produktów.

Black_Riot

Posty: 22

 
Ostatnio znalazłam sklep internetowy, w którym mają biżuterie srebrną w hurcie w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście można u nich również kupować pojedyncze sztuki, ponieważ prowadzą sklep internetowy. Jestem zadowolona z ich produktów.

tomalix

Posty: 28

 
Zależy jaki masz budżet na biżuterie. Ja kupowałam kolczyki srebrne online dla mamy na urodziny i jestem bardzo zadowolona.

MBsmoke

Posty: 22

 
Za kolczykami srebro chodziłam do dużo przeróżnych sklepów w mojej miejscowości, jednakże nic ciekawego nie odnalazłam. W sklepach stacjonarnych nie odnajdziesz tak ogromnego wyboru, co w sklepach internetowych czy hurtowniach.

Yuri20

Posty: 7

 
Ja natomiast znalazłam hurtownie biżuterii i u nich dało się wykonać zakupy detaliczne. Nabyłam kilka par kolczyków, naszyjnik i bransoletkę. Było to srebro próby 925.

TomekK

Posty: 4