biżuteria srebrna kolczyki, polecicie sklep?

biżuteria srebrna kolczyki, polecicie sklep?

Kupujecie biżuterię srebrną przez Internet? Szukam pierścionków, czegoś na prezent, czegoś delikatnego, dla mamy :) Macie jakieś pomysły?

PaweL

Posty: 5

 
Kupuję tutaj i zawsze jestem zadowolona https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna. Oferują dobrej klasy srebro, biżuterię w super nowościach. Obsługa bardzo rzetelna.

Felekkk2

Posty: 6

 
Witam :) Mnie też podobają się Wasze propozycje. Nie ukrywam, że spośród biżuterii, najbardziej lubię pierścionki z blue topazem. Podobają mi się ze względu na kolor kamienia, bo to mój ulubiony kolor.

mokwas

Posty: 4

 
]Jeśli chodzi o moją mamę, to ona jednak woli pierścionki. Może znajdę dla niej coś szykownego. Lubi pierścionki ozdobione kamieniami i nie ma jakiegoś ulubionego kamienia, więc o tyle będzie prościej, że wybiorę srebro, bo taką biżuterię kocha najbardziej.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Witam :) Mnie też podobają się Wasze propozycje. Nie ukrywam, że spośród biżuterii, najniezwyklej lubię pierścionki z blue topazem. Podobają mi się ze względu na kolor kamienia, bowiem to mój ulubiony kolor.

TomekK

Posty: 13

 
Polecam zbadać w sklepach internetowych, bo w takich miejscach jest dużo taniej. Ostatnio udało mi się nabyć rzeczywiście piękną bransoletkę za połowę ceny :) Jestem miłośniczką biżuterii ze srebra, a ta nie należy do najdroższych, więc mogę pozwolić sobie na więcej ;)

Kitas

Posty: 15

 
Nie wiem, jak wy, ale ja najbardziej lubię oryginalną biżuterię srebrną. Podobają mi się wyszukane modele pierścionków, bo od wielu lat gustuję właśnie w tego rodzaju ozdobach. Mam ogromną ilość pierścionków i manię ich kupowania.

johncena67

Posty: 25